• DANISTIR & MANU SRL

CURĂȚAREA CLĂDIRILOR, LOCALULUI DE AFACERI ȘI APARTAMENTELOR

Compania oferă servicii de curățenie și întreținere pentru toate tipurile de facilități și spații adaptate nevoilor fiecărui client. Organizăm echipe permanente pentru întreținerea regulată a instalațiilor pentru a crește eficiența și a oferi servicii de curățare fiabile, rapide și temeinice. În efectuarea muncii noastre, echipa noastră folosește cele mai moderne mașini și ajutoare și, în funcție de nevoile clienților noștri, efectuează și tipuri speciale de curățenie.

DANISTIR & MANU oferă întreținere zilnică, săptămânală sau lunară a spațiilor comerciale, rezidențiale și publice. Compania oferă o gamă completă de servicii profesionale de curățenie, inclusiv curățenie generală după lucrări de construcții, curățare industrială și alte servicii de curățenie specializate. Bazat pe mulți ani de practică de curățare în diferite condiții și industrii diferite, echipa noastră oferă o abordare individuală a fiecărui proiect, recunoaște cu ușurință nevoile și dorințele clienților și se stabilește ca un partener de încredere și pe termen lung.0733388820

1 afișare0 comentarii

Postări recente

Afișează-le pe toate