• DANISTIR & MANU SRL

Curățarea birourilor după o petrecere la Timisoara

Dacă doriți ca biroul dvs. să fie impecabil de curat și să arate grozav după un eveniment sau petrecere, atunci ar trebui să alegeți serviciile noastre de curățenie. Contactați-ne și în câteva ore vă vom curăța complet biroul. Oferim servicii de curățenie pentru birouri în Timisoara și zona înconjurătoare. Vă asigurăm că birourile dvs. vor fi curățate și curățate extrem de amănunțit și rapid Curățarea unică a biroului după petrecere este o salvare reală atunci când se dorește readucerea biroului în mediul original reprezentativ și ordonat. Contactați-ne și asistenții noștri prietenoși de curățare se vor asigura că curățați în tot biroul, aspirați cu atenție și spălați podelele, îndepărtați praful chiar și de pe suprafețe greu accesibile. Dacă este necesar, spală geamurile, curăță ustensilele de bucătărie și efectuează alte sarcini de curățare și ordonare în birou. Echipa noastră de curățenie va curăța toate camerele și camerele de zi, inclusiv bucătăriile comunale, precum și zonele de odihnă ale clienților și angajaților, facilitățile sanitare, va înlocui articolele de igienă, va sorta și elimina deșeurile. Vă garantăm că biroul dvs. va fi curățat și curățat extrem de rapid și cu atenție. Cerințele comenzii pot diferi de la un birou la altul și pentru a satisface așteptările fiecărui client, suntem de acord cu fiecare client în mod individual cât de des și la ce oră se efectuează curățenia. Puteți alege unul dintre pachetele de servicii oferite de compania noastră sau puteți alege serviciile care răspund nevoilor dumneavoastră. Echipa noastră este formată doar din angajați cu reputație impecabilă. Pentru noi este foarte important ca angajații noștri să fie fiabili și, prin urmare, obținem întotdeauna un cazier judiciar pentru toți angajații. Angajăm doar angajați care au antecedente penale curate și o bună reputație. În acest fel, echipa noastră poate asigura un nivel adecvat de servicii și nu va reprezenta în niciun caz o neplăcere pentru clienții noștri. Bucurați-vă de curățenie și ordine excepționale în biroul dvs. în fiecare zi. Puteți rezerva cu ușurință și rapid serviciile noastre de curățenie prin telefon sau pur și simplu completând formularul. Prețul serviciilor de curățenie depinde de mărimea localului și de aria de lucru aleasă. Ne adaptăm nevoilor dvs. individuale și sunteți liber să alegeți domeniul, timpul și frecvența serviciilor noastre de curățenie, punând la punct programul personalizat care vi se potrivește cel mai bine. 0733388820

0 afișări0 comentarii

Postări recente

Afișează-le pe toate