SERVICII DE PĂSTRARE Casa curata

Trecem dincolo de sarcinile de curățenie de bază la DANISTIR & MANU SRL și putem oferi servicii de menaj. Majoritatea personalului nostru va putea îndeplini o varietate de sarcini, inclusiv spălătorie, schimbarea paturilor, organizarea hainelor, cumpărături, ajutor de bază pentru persoanele în vârstă și multe altele. Serviciile noastre de menaj sunt perfecte pentru oricine are nevoie de ajutor suplimentar în casă. Am înființat echipa noastră de menaj pentru a fi acolo pentru persoanele care nu au nevoie de un agent de curățenie, dar au nevoie de cineva care să vină și să ajute la câteva comisioane. Știm cât de ocupată poate fi viața și echipa noastră este acolo pentru tine! Tu te ocupi de lucrurile importante, iar noi ne vom ocupa de treburile noastre.0733388820